Szafa do suszenia i ozonowania DryZone

Mokry, przepocony i śmierdzący kombinezon motocyklowy… Intensywny sport zatem i intensywne emocje, troche mniej przyjemnie, gdy dochodzi do tego intensywny zapach.

Dbając o higienę doświadczonych zawodników, stworzyliśmy szafę do suszenia oraz ozonowania. Powstała od zera z naszej koncepcji. Przetestowana na kilkunastu torach w swojej podstawowej wersji, zapewniała komfort uczestnikom eventów. Udoskonalona w najlepsze podzespoły, zaprogramowana na różne sekwencje wydajnościowe oraz obudowana w kompaktowe, spersonalizowane i niezawodne skrzynie Dk2 zyskała topową rangę. W 15 minut przywraca higienę każdemu kombinezonowi, wtłaczając cząsteczki ozonu w każdy zakamarek. Przemoczoną i przepoconą odzież motocyklową wysusza i zapewnia komfort jej użytkowania. Jest łatwa w swoim montażu i przenośna, po rozmontowaniu zajmuje mało miejsca. Posiada wbudowane głośniki oraz ekran, które mówią nam o etapie działania szafy, dodatkowo mają możliwość załączenia muzyki, czy wyświetlania reklam. Powstała z wiedzy i doświadczenia w pracy z odzieżą motocyklową. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wpChatIcon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę ​​witrynę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.