Podróżowanie na motocyklu z psem – poznajcie Mapeta!

Musimy się z Wami podzielić naszym ostatnim projektem, który sprawił nam wiele radości!
Kombinezon motocyklowy dla psa w formie plecaka wykonany na specjalne zamówienie naszej klientki, która przemierza drogi na dwóch kołach ze swoim pupilem. Plecak od zera powstał w naszej pracowni tak, aby był komfortowy i bezpieczny dla psa, a także dla właścicielki, by nie krępował jej ruchów. Wzbogacony został w dwie boczne kieszenie – na wodę oraz na akcesoria dla pieska.
Aaaaa co najważniejsze powstał z używanych kombinezonów motocyklowych.
Poznajcie Mapeta – psiego podróżnika. Jego właścicielka P. Justyna i on są nierozłączni i spędzają ze sobą mnóstwo czasu.
Pani Justyna opisła nam dokładne przygotowanie swojego pupila w taką podroż:
„Dzięki plecakowi pies ma lepszą protekcje niż ja bo nie mam takiego garba w mojej kurtce. Do tego ma swój kask, okulary i stopery w uszach chroniące przed wiatrem. Robimy też przerwy w jeździe max. co godzinę żeby rozprostował łapy. Z resztą sam daje znać jak chce wyjść z plecaka i się załatwić czy napić.” Dół plecaka dodatkowo wyłożony został przez Panią Justynę poduszkami.
Dla nas stworzenie takiego plecaka było ciekawym wyzwaniem, wykorzystaliśmy element garba, wykonaliśmy wentylacje, oraz przygotowaliśmy dodatkowe kieszenie.
P.Justyna:
„Plecak jest stabilny i dobrze trzyma psa. Nawet jak zaczyna się kręcić to nie przeszkadza mi to w jeździe. Suwaki od strony pleców były dobrym pomysłem bo bardzo ułatwiają ubranie psa w plecak. Kieszonki na bidon i smycz też się sprawdzają.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wpChatIcon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę ​​witrynę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.