Kompleksowy serwis odzieży motocyklowej i odzieży specjalistycznej 5w1

Dlaczego higiena odzieży motocyklowej jest ważna?
Pot, kurz, bakterie, błoto, cząstki organiczne owadów itp. otulają Twoją odzież po intensywnej przejażdżce. Dla własnej higieny oraz komfortu jazdy polecamy wykonanie pełnego serwisu przynajmniej raz w sezonie, aby Twoja odzież mogła Ci posłużyć przez długie lata. Regularne serwisowanie zapewnia m.in. zwiększenie elastyczności skóry, odblokowanie jej porów – przez to lepszą cyrkulację powietrza oraz oczyszczenie membran w odzieży tekstylnej. 

Odzież motocyklowa, która nie jest regularnie pielęgnowana z biegiem czasu traci również swoje właściwości w zakresie bezpieczeństwa. Sztywna ,przesuszona skóra jest zdecydowanie bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne w momencie upadku. 

Najkorzystniejsza oferta na rynku z jakiej możecie skorzystać to profesjonalne ręczne czyszczenie Waszej odzieży motocyklowej, wyspecjalizowanymi produktami. Czas jej realizacji jest uzależniony od sezonu, dlatego zawsze warto zapytać o czas oczekiwania.

Pakiet usług 5w1 w pełni pozwoli odświeżyć Twoją odzież motocyklową.

 

 W skład pakietu 5w1 wchodzą następujące usługi:

Czyszczenie

Odbywa się ono ręcznie z największą starannością o szczegóły. Stosowane środki chemiczne są sprawdzone i nie wpływają na warstwę zewnętrzną skóry, brud zostaje skutecznie usunięty, a dzięki właściwościom nawilżającym skóra jest odżywiona. Kilkuletnie doświadczenie sprawiło, że dokładnie wiemy jak powinno czyścić się każdy możliwy rodzaj skóry. Czyścimy także odzież tekstylną z membranami, odzież TFL oraz MESH, obuwie, kaski oraz rękawice. 

Ozonowanie wnętrza odzieży

Jest to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się bakterii, grzybów oraz brzydkich zapachów z wnętrza odzieży motocyklowej. Dzięki opracowanej metodzie, sposób ozonowania jest dokładny zatem ozon dociera w każde miejsce odzieży. Poprzez ozonowanie pozywamy się odoru papierosów czy silnego potu. Jest to również świetne rozwiązanie, gdy kupujemy odzież używaną, a w przypadku chęci przygotowania odzieży przed sprzedażą – załączany certyfikat potwierdzający wykonanie pełnego serwisu, Środek odzieży również jest czyszczony i dezynfekowany parą pod ciśnieniem.

Jonizowanie

Nowość, którą pokochaliście! Nadawanie zapachu wnętrzu waszej odzieży za pomocą jonów srebra, pozwoli Wam cieszyć się pięknym zapachem i zablokuje rozwijanie się bakterii. Specjalnie dla Was wybraliśmy zapachy z gamy drogeryjnych bestsellerów. Musicie sprawdzić to sami! Możliwe jest także zakupienie produktów Xzone do samodzielnego jonizowania odzieży w domu.

Konserwacja

Jest bardzo ważnym elementem pielęgnacji. Pomaga nawilżyć, zachować elastyczność i przedłużyć żywotność skóry. Dzięki konserwacji odzież jest znacznie wygodniejsza, łatwiej dostosowuje się do ciała i nie krępuje ruchów. Utrzymana w dobrej kondycji odzież jest również dużo bezpieczniejsza, przesuszona i twarda skóra w momencie kontaktu z asfaltem przeciera się, pęka i drze niczym kartka papieru. Konserwacja za pomocą wyspecjalizowanych preparatów nadaje również niewidzialna powłokę, która chroni przed kolejnymi zabrudzeniami, posiada filtr UV a także sprawdza się w przypadku odzieży matowej – nie nabłyszcza.

Serwis zamków

Element serwisu z zastosowaniem niesamowitego – innowacyjnego produktu, który dzięki swoim właściwościom, nadaje zamkom płynny oraz lekki ruch i zapewnia im dłuższą żywotność oraz komfort użytkowania. Produkt działa natychmiastowo oraz nadaje się do każdego rodzaju zamków. Co najważniejsze nie pozostawia tłustej warstwy na powierzchni. Dzięki tej dodatkowej usłudze, poczujecie ogromną różnicę w pracy zamków.

Przeczytaj więcej o pleśni na odzieży motocylowej w naszym poradniku

Usuwanie pleśni z odzieży motocyklowej

Serwis odzieży motocyklowej
Pełna renowacja kombinezonu motocyklowego oraz personalizacja naszywkami oraz malowaniem