O nas

Historia firmy

Firma Robertozon powstała z pasji do odzieży motocyklowej w 2016 roku. Początkowo skupiała się na pielęgnacji kombinezonów motocyklowych. Z czasem zakres usług rozszerzył się do  kompleksowej naprawy/personalizacji/serwisu odzieży motocyklowej. 

Założycielem firmy jest Robert Brychcy – motocyklista i pasjonat odzieży motocyklowej. W wieku 22 prowadząc małą domową firmę, stopniowo poszerzał swoje umiejętości oraz nawiązywał kontakty. Początkowo usługi skupione były lokalnie, z czasem pojawił się pierwszy punkt odbioru odzieży motocyklowej w Poznaniu. Robert odwiedzał wszystkie wydarzenia motocyklowe, zdobywając coraz większą ilość klientów z czasem potrzebując dodatkowego wsparcia. Zmiana lokalizacji umożliwiła zatrudnienie pierwszych pracowników. Wtedy pojawiła się także koncepcja tworzenia artykułów komplementarnych względem odzieży motocyklowej – drewnianych sliderów na kolana i łokcie oraz gripów.

Drewniane slidery na kolana firmy RobertOzon “HARD CURVE”

Polska produkcja stała się motorem napędowym kolejnych pomysłów. Tak powstały pokrowce na kombinezon – w 100% zaprojektowane i wykonane w Polsce z najlepszych dostępnych materiałów. W 2019 r. podczas motocyklowych mistrzostw Polski los połączył drogi Roberta i Agnieszki. Okazało się, że połączyła ich wspólna pasja do działania, tworzenia oraz motocyklowego świata. Od tej pory razem szli drogą Robertozon tworząc wewnętrzną misję – uświadomienia motocyklistom jak ważna jest higiena, bezpieczeństwo oraz komfort w przypadku odzieży motocyklowej.

Gdy w siedzibie w Orzeszu zaczęło brakować miejsca na przechowywanie odzieży klientów pojawiła się myśl kolejnej zmiany lokalizacji. Udało się – w 2022 firma Robertozon przeniosła się do Krzyżowic. Potrojony metraż umożliwił dalszy rozwój. Park maszynowy rozbudował się o kolejne najpotrzebniejsze kaletnicze maszyny do szycia. Ekipa Robertozon rozrosła się a punkty przyjęcia/odbioru odzieży pojawiły się na terenie całej Polski. 

 

Kluczowym momentem uzmysławiającym rozwój firmy był okres gdy w tym samym czasie w siedzibie firmy znajdowało się blisko 1000 kombinezonów motocyklowych. 

Ważnym etapem w firmie Robertozon było wyodrębnienie marki Xzone – dedykowanej środkom do pielęgnacji odzieży motocyklowej. Poszukiwanie nowych rozwiązań, materiałów i preparatów doprowadziło do stworzenia najlepszych jakościowo preparatów dostępnych na rynku, przetestowanych na setkach kombinezonów.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu całego zespołu, firma Robertozon może świadczyć usługi na najwyższym poziomie dbając zarówno o bezpieczeństwo jak i estetykę. Każdy kombinezon traktowany jest indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem a do napraw wykorzystywane są materiały najlepszej jakości. 

Poznajcie także bardzo Ważnych członków Ozonowego teamu, których możecie spotkać odwiedzając naszą siedzibę!

Pusia i Don Gustav 

Jesteśmy oficjalnym pogwarancyjnym serwisem odzieży motocyklowej marki SHIMA.

Zobacz co jeszcze stworzyliśmy!

Expozone to najnowocześniejszy ekspozytor odzieży

Ekspozytor wystawowy – Ekspozone – z systemem led oraz funkcją rotacyjną 360′. Dedykowany top markom, bestsellerom oraz produktom uniaktowym. W perfekcyjny sposób podkreśla wyjątkowość eksponowanego modelu. Dostępny w różnych kształtach oraz wariantach kolorystycznych.

Expozone to najnowocześniejszy ekspozytor odzieży

Dbając o higienę doświadczonych zawodników, stworzyliśmy szafę do suszenia oraz ozonowania. Powstała od zera z naszej koncepcji. Przetestowana na kilkunastu torach w swojej podstawowej wersji, zapewniała komfort uczestnikom eventów. Udoskonalona w najlepsze podzespoły, zaprogramowana na różne sekwencje wydajnościowe oraz obudowana w kompaktowe, spersonalizowane i niezawodne skrzynie Dk2 zyskała topową rangę. W 15 minut przywraca higienę każdemu kombinezonowi, wtłaczając cząsteczki ozonu w każdy zakamarek. Przemoczoną i przepoconą odzież motocyklową wysusza i zapewnia komfort jej użytkowania. Jest łatwa w swoim montażu i przenośna, po rozmontowaniu zajmuje mało miejsca. Posiada wbudowane głośniki oraz ekran, które mówią nam o etapie działania szafy, dodatkowo mają możliwość załączenia muzyki, czy wyświetlania reklam. Powstała z wiedzy i doświadczenia w pracy z odzieżą motocyklową.