Punkty przyjęcia - Odbioru odzieży motocyklowej

Gdzie przyjmujemy Twoją odzież?

Na mapce pokazane są wszystkie lokalizacje gdzie przyjmiemy Twoją odzież motocyklową do naprawy/serwisu/renowacji/personalizacji.

Jesteśmy dla Was! Wiemy jak ważna jest dla Was bezpośrednia komunikacja. Dlatego podejmując współpracę z punktami przyjęć/odbioru odzieży chcemy zapewnić Wam wygodę – ułatwiając proces wysyłki.

Punkty przyjęć / odbioru zlokalizowane są w większych miastach w Polsce w Waszych ulubionych sklepach z odzieżą motocyklową!

Na miejscu zawsze spotkacie miłą ekipę, która pomoże Wam dopełnić krótkich formalności oraz odpowie na podstawowe pytania. W punkcie znajduje się również cennik usług “basic”.

W miarę możliwości bardzo prosimy, dostarczać do punktu odzież już zapakowaną bezpośrednio do wysyłki – najlepiej w kartonowym pudełku. Paczki są wysyłane do nas do siedziby RobertOzon w Orzeszu, gdzie Wasza odzież przechodzi upragnioną transformację.
Przed rozpoczęciem pracy skontaktujemy się Wami telefonicznie bądź mailowo, aby dokładnie omówić szczegóły wyceny oraz zakresu prac.

W celu zlokalizowania punktu, prosimy o najechanie na czarny punkt na mapie w zaznaczonych regionach.