Jak odświeżyć kombinezon motocyklowy?

Kombinezon motocyklowy to część garderoby motocyklisty, która wymaga odświeżania, głownie ze względów higienicznych, ale i ze względu na utrzymanie komfortu użytkowania. Z zestawami Xzone zadbanie o odzież motocyklową jest bardzo proste. Kompleksowe rozwiązania zapakowane są w jedno pudełko. W środku znajdziesz również kod QR a po zeskanowaniu zobaczysz pełną instrukcję obsługi online.

  • zestaw Xzone do pielęgnacji odzieży skórzanej
  • zestaw Xzone do pielęgnacji odzieży tekstylnej

W przypadku skóry – najważniejszą kwestią jest odblokowanie porów skóry, poprzez usunięcie kurzu, brudu i szczątek owadów – ważne, aby użyć do tego szczotki z odpowiednim rodzajem włosia (najlepiej naturalne, średnio twarde) tak aby wyciągnąć brud z głębi porów. Zabrudzenia powstałe w wyniku „spotkania z robactwem” należy usnąć jak najszybciej tak, by nie powstały przebarwienia – szczególnie widoczne na jasnych kolorach / jasnych plastikach.

Odświeżyć wnętrze można za pomocą jonów srebra z zapachem lub poprzez ozonowanie wnętrza odzieży.

Kombinezon tekstylny łatwo chłonie nieprzyjemne zapachy i z czasem traci właściwości przepuszczalność membran w wyniku zabrudzeń. Odświeżenie tekstyliów możliwe jest poprzez samodzielne wypranie odzieży w domu (jedynie za pomocą dedykowanych do tego środków, które nie spowodują zlepienia włókien), należy przy tym zachować ostrożność i stosować się do zaleceń producenta odzieży oraz do zaleceń producenta preparatów. Bardzo ważne, aby przed praniem przygotować odpowiednio odzież ( wyjąć ochraniacze, pozapinać zatrzaski/zamki, wyjąć rzeczy z kieszeni). W przypadku obaw związanych z samodzielnym czyszczeniem, można oddać odzież do profesjonalnego czyszczenia.

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami ->

wpChatIcon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę ​​witrynę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.