Koniec sezonu? A co jeśli nie?

Często wspominamy o zakończeniu sezonu – to dość powszechne stwierdzenie w naszych polskich warunkach pogodowych. Jazdę na motocyklu utożsamiamy z przyjemną pogodą na zewnątrz a poranny szron na szybach, trochę nas zniechęca. Nie można jednak zapomnieć o dużym gronie osób, dla których sezon jednak się nie kończy – PitBike na halach, wyjazdy turystyczne oraz torowe do Hiszpanii lub…. Pakistanu! a także innych ciepłych zakątków świata, cross. Są też motocykliści tzw. „ciepło ubrani” – Ci, którym i nasze warunki pogodowe sprzyjają.

Szanowna Motocyklistko , Szanowny Motocyklisto – jeśli należysz do grona osób, które cały rok spędzają na dwóch kołach – nie zapomnij zadbać o własną higienę i skorzystaj z zimowej oferty czyszczenia odzieży. Zimowy termin sprawi, że zadbamy o Twoja odzież w ekspresowym tempie, a Ty dalej będziesz cieszyć się komfortem jazdy! 

Poniżej mała fotorelacja z podróży do `Pakistanu – na motocyklu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wpChatIcon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę ​​witrynę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.