Airbag poduszka powietrzna pod kombinezon – dopasuj kombinezon i uratuj swoje żebra!

Poduszki powietrzne to powszechnie znane rozwiązania wykorzystane w samochodach, którym wiele osób zawdzięcza swoje życie. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także rozwiązania poduszek powietrznych dedykowane dla motocyklistów. Zaczęły zyskiwać uznanie po sezon 2018, kiedy to na zawodników jeżdżących w MotoGP nałożono obowiązek używania kombinezonów wyposażonych w poduszki powietrzne. Na rynku dostępne są następujące opcje:

  • airbagi, które sprawdzą się podczas wyjazdów turystycznych.
  • kombinezony z wbudowanymi poduszkami powietrznymi, przeznaczone do jazdy na torze.
  • uniwersalne kamizelki z nabojami, które możesz włożyć na kurtkę.
  • uniwersalne kamizelki z nabojami, które możesz włożyć pod kurtkę.

Z naszej perspektywy chcemy skupić się na tych ostatnich. Kamizelka to niepodważalnie świetne rozwiązanie, które zwiększy wasze bezpieczeństwo, jednak musicie zwrócić uwagę na bardzo ważną kwestię. Kombinezon, który używacie, jest waszym ulubionym i leży jak druga skóra – niekoniecznie nadaje się do zastosowania rozwiązania z wewnętrzną kamizelką. W momencie wybuchu, kombinezon potrzebuje około 4cm na stronę dodatkowego miejsca – gdy miejsca nie ma wystarczająco dużo Wasze żebra z pewnością na tym ucierpią. Znamy z doświadczenia wiele takich sytuacji i wiemy, że łatwo ich można uniknąć.

Jeśli planujecie zakup airbaga pod kombinezon motocyklowy, sprawdźcie czy macie wystarczającą ilość miejsca, lub czy zostały dodane elementy ze stretchu na bokach. W każdym innym przypadku – służymy pomocą.

Wykonujemy przeróbki odzieży motocyklowej – dopasujemy Twoją odzież pod Twoje wymagania. Zadbaj w pełni o swoje bezpieczeństwo.

Potrzebujesz porady zadzwoń – 508135568!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wpChatIcon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę ​​witrynę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.