Ozonowanie odzieży motocyklowej

Serwis oraz czyszczenie butów motocyklowych

Ozonowanie odzieży motocyklowej w 100% wysterylizuje kombinezony, buty, rękawiczki oraz kaski, których nie da się wyczyścić lub wyprać.

Jak czyścić odzież motocyklową, kask, rękawice, buty aby pozbyć się przykrego zapachu? Takie pytanie zadaje sobie każdy motocyklista. Ozonowanie odzieży motocyklowej w 100% usuwa, bakterie których nie jesteśmy w stanie usunąć standardowymi metodami.Na przykład, podczas ozonowania kasku ozon dociera w każde zakamarki sterylizując gąbki, pianki likwidując bakterie które rozwijają się bez naszej wiedzy.

Dzięki procesowi ozonowania w odpowiednich stężeniach i odpowiednich warunkach możemy nie tylko pozbyć się przykrych zapachów. a również usunąć także wszelkie bakterie, grzyby i zarazki.

Jak ozon „zabija” przykre zapachy?

Ozonowanie to w pełni bezpieczna i ekologiczna metoda likwidowania nieprzyjemnych zapachów z różnego rodzaju przedmiotów, które powstają w wyniku obecności pleśni lub grzybów. Polega na wytworzeniu w specjalnym urządzeniu dużego stężenia ozonu, niebieskawego gazu składającego się z cząsteczek tlenu. Wnika on w głębokie struktury materiału i natychmiast wchodzi w reakcję z zanieczyszczeniami. Poza neutralizowaniem zapachów, działa dezynfekująco i pozwala pozbyć się drobnoustrojów, takich jak bakterie czy roztocza.

Jakie zapachy usuniemy za pomocą ozonowania?

W codziennym życiu każdy z nas styka się z wieloma nieprzyjaznymi zapachami. Ich wdychanie nie jest ani przyjemne, ani bezpieczne dla zdrowia. Do tych najbardziej dokuczliwych należą m.in.:

  • Swąd spalenizny,
  • Odór wilgoci, grzybów, pleśni,
  • Zapach dymu papierosowego,
  • Zapach potu utrzymujący się na odzieży.
  • Zapachy wytwarzane przez farby, kleje, panele, dywany, izolacje, lakiery do drewna, tworzywa sztuczne.
  • Roztocza

Ozonowanie odzieży motocyklowej

Ozonowanie odzieży motocyklowej – rezultaty?

Ozonowanie kombinezonów to najlepszy sposób na usunięcie z odzieży motocyklowej nieprzyjemnych zapachów, z którymi nie poradzą sobie klasyczne detergenty. Co więcej, w aktualnym czasie warto zadbać o szczególną ochronę przed bakteriami czy wirusami.

Po ozonowaniu stroje motocyklowe, kaski i kombinezony łatwo przywrócić do pożądanego stanu. Po zabiegu ozonowania odzieży motocyklowej, takie nakrycia ciała są neutralnie zapachowo. Ponieważ każdy zapach zostanie usunięty. Obuwie motocyklowe da się skutecznie odświeżyć. Co prawda nie zawsze uda się osiągnąć zapachu „pofabrycznej nowości”, jednakże obuwie tego typu znacząco poprawia swoje cechy. Po ozonowaniu obuwia trudno wyczuć jakikolwiek brzydki zapach.

Po ozonowaniu twój kombinezon będę świeży jakby był prosto ze sklepu.
Ozonowanie odzieży motocyklowej w 100% wysterylizuje kombinezony, buty, rękawiczki oraz kaski, których nie da się wyczyścić lub wyprać. Ozonowanie w 100% usuwa, bakterie których nie jesteśmy w stanie usunąć standardowymi metodami. Zabieg ozonowania trwa od 30 minut do 5 godzin w zależności od skali problemu.

 

Chcesz wyczyścić swoją odzież motocyklową? Skontaktuj się! Robertozon - Youtube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wpChatIcon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę ​​witrynę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.