Zacinające się zamki? Znaleźliśmy na to sposób!

Zacinające się i ciężko ‚chodzące’ zamki? – jedna z częstszych przyczyn uszkodzeń zamków ekspresowych w odzieży motocyklowej!

Czasem zdarza się, że zamek błyskawiczny płata nam figla i zacina się w najmniej odpowiednim momencie. Szarpanie niewiele tu pomoże. Czy to oznacza, że będziemy musieli na zawsze pożegnać się z ulubionymi spodniami czy kurtką? Na szczęście nie!

Stworzyliśmy niesamowity – innowacyjny produkt, który dzięki swoim właściwościom, nada zamkom płynny oraz lekki ruch i zapewni im dłuższą żywotność oraz komfort użytkowania.
Produkt działa natychmiastowo oraz nadaje się do stosowania w zamkach metalowych i plastikowych w skafandrach suchych oraz mokrych. Można smarować nim zamki sztormiaków, namiotów itp. Sprawdza się we wszystkich warunkach wodnych i temperaturach.
Produkt do pielęgnacji zamków błyskawicznych w pierwszej kolejności zabezpiecza przed negatywnym działaniem na zamki takich czynników jak deszcz, błoto, pot itd. Mogą one powodować trudności z zapinaniem i odpinaniem, haczenie, czy po prostu zepsucie się zamka.
Skutecznie usuwa brud, chlor, rdzę, piasek lub sól. Odpycha kurz, piasek, chlor, rdzę lub korozję w zamkach wszytych w kurtkach, spodniach lub innej odzieży.
Dzięki zastosowaniu środka do ochrony zamków zwiększa się tym samym ich żywotność.
Ten wysoko wydajny preparat zapewnia warstwę ochronną wodoodpornym zamkom w kombinezonach i innej odzieży.
Preparat nie jest toksyczny, jest biodegrowalny oraz nie zawiera silikonu ani parafiny.
Możliwe wykonanie usługi na miejscu od ręki (w siedzibie w Orzeszu) oraz na każdym z eventów na których jesteśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wpChatIcon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę ​​witrynę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.